חדרי נופש בירושלים

חדרי נופש בירושלים עיר יוצאת דופן עם אווירה ייחודית קצרה היריעה מלתאר את ירושלים על כל נפלאותיה.

 

ירושלים היא עיר הטומנת בחובה אתרים היסטוריים וקדושים רבים לכל הדתות. כבר הבניה באבן הירושלמית אותה רואים מפאתי העיר מכניסה את המגיעים אליה לתוך גלובוס אחר ויוצא דופן. לא בכדי קיימת התופעה של סינדרום ירושלים.

 

הכוח בירושלים הן שונות ומיוחדות. הגובה, האוויר הצלול, הרב גוניות מבחינת האוכלוסיה שבה, השילוב של העתיק עם החדש.

חדרים לפי שעה לנופש בעיר תל אביב

כל אלה מדהימים את המבקרים בעיר עוד בטרם החלו לבקר באתרים שבעיר ולהתרשם מהם. בירושלים מומלץ בלי עוררין ביקור של מספר ימים ולא יום אחד. חופשה של סוף שבוע, בה רואים את השבת נכנסת ואת העיר כולה נצבעת בצבעים יחידי סגלה של קדושה היא טעימה גם עבור האתאיסטים ביותר.

כיוון שענף התיירות מפותח מאוד, ניתן לחפש מבחר רחב של חדרים בירושלים כמו גם בתי מלון בגדלים וברמות שונות. ללון בנפך ביתית עבור המסוקרנים לישון באוירה ביתית ומשפחתית במקום בו יוכלו לנוע בחופשיות, להכין את הארוחות על פי רצונם אך גם לקבל במקום פינוקים כיפיים, חדרים בירושלים הפרושים בשכונותיה הם האתר המומלץ. חדרי נופש רבים בעיר נמצאים בשכונות שקטות כמו עין כרם או רחביה.

 

הם בעלי מראה ייחודי המשלב עתיק עם חדש. הבניה באבן נותנת למקום נופך מסתורי ממש קצת ומסקרן. חדרי נופש בירושלים בנויים כך שיתנו לאורחיהם הרבה דיסקרטיות. ירושלים היא אתר נפלא עבור זוג המחפש כמה ימים של תקופה יוקרתיות ובילוי ביחד הן ברחובות ובאתריה של העיר והן במקום הלינה. צימרים בעין כרם עין כרם היא שכונה מיוחדת מאוד. באופן רשמי היא נמצאת בשטח העיר אך בתחושה היא ספק שייכת לעיר ספק נפרדת ממנה.

 

היא בנויה בסגנון כפרי. הבתים בה הם עתיקים ונשמרים כפי שהם במעטפת החיצונית על מנת לשמור על צביון בלתי רגיל. מבפנים, לעומת זאת, החדרי נופש בשכונה משופצים היטב, בעלי מראה חדיש ומודרני ומאובזרים במיטב הציוד. החדרי נופש כוללים ברובם אמבט זרמים מפנק בתוך החדר אירוח או מחוצה לו, מטבחון עשיר שבו ניתן לאתר מנעמי החיים וכיבודים, אמבטיה מאובזרת בה ישנם גם תמרוקים מוצרי טיפוח לאמבט ולגוף.

 

הנוף שנשקף מהחדרים הוא משגע ביופיו, נוף של הרים ושל בתיה הייחודיים של השכונה הכוללים גם כנסיות עם גגותיהן המחודדים וצמחים יפהפיה. חצרות החדרי נופש מטופחות וירוקות, בחלק מהמקומות ישנה גם בריכה. אטרקציות בעיר כאמור, אטרקציות בירושלים כלל לא חסרות. להיפך. רוב האנשים לא מספיקים את כל מה שתכננו כי בכל פעם מתגלה עוד רחוב או סמטה מעניינים, עוד חנות מסקרנת ועוד אזור מיוער ויפהפה. כמובן שהמקומות הקדושים כמו הכותל אליו אנשים מסוקרנים להגיע על מנת להרגיש את האווירה הנהדרת בו, תמיד יהיו מומלצים לביקור.

 

מעבר לכך שכונת ימין משה על טחנת הרוח שבה היא אזור מקסים. נפלא לטייל בין סמטאותיה של השכונה. ביקור עם ילדים קטנים בעיר לא יכול להסתיים ללא ביקור בגן החיות התנ"כי, גן החיות הגדול בארץ שיש בו פעילויות רבות. בירושלים ריאות ירוקות כמו עמק הצבאים אשר היה מאבק גדול על השארתו ריאה ירוקה. בימים אלה מתקיים בירושלים פסטיבל האור, בו לעת ערב העיר נצבעת באורות בשלל צבעים.

 

לפרטים נוספים אודות  : אירוח ביער אשתאול

חדרי נופש בירושלים